.

.

Брендирани Записи '12 Непријателските' Северна Каролина ПВЦ Печ Шапка Рамен возач на камион - Една Големина Одговара на Сите

Брендирани Записи '12 Непријателските' Северна Каролина ПВЦ Печ Шапка Рамен возач на камион - Една Големина Одговара на Сите

DEN 838.80

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Пвц.Предвремени затворање.Првиот од нашите Непријателските Серија!.Крајно ограничени работи со единствена гума печ што се издвојува со смели бои и текстура!.Twill / Поли Мрежа.Станот бил со појавување на пластични snap.Стакло е под страна натпревари боја на шапката.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ние ги користиме 6/7 оз.полно зрно кожа да го издржат сите области елементи.Зошто?Полно Зрно е со врвен квалитет кожа на располагање, и векови да каже приказна со текот на времето.Ние ја прими кожа во својата природна состојба; тоа е розова, речиси бела боја.За нашите гума печ дизајн капи, ние ги користиме уникатни гума печ што се издвојува со смели бои и текстура!Овие капи се направени со иста страст како нашата кожа печ капи за да се издржат сите области елементи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди