.

.

Бебе Вилушка Лажица Поставите Обука Прибор Само Хранење Деца 304 од не ' Рѓосувачки Челик Деца Деца Utensil Поставите Морков Модели деца прибор помошник нерѓосувачки че

Бебе Вилушка Лажица Поставите Обука Прибор Само Хранење Деца 304 од не ' Рѓосувачки Челик Деца Деца Utensil Поставите Морков Модели

DEN 249.12

Количина на стоки
Достапно

Лесен за Чистење : бебето може да биде sterilized и јасно пред да ги користите, и мајката се повеќе увери.Овој прибор за јадење карактеристики лесни лесно зафат се справува со кои се поттикнува години да ги собереш пораснал хранење вештини. 100% сосема нов и висок квалитет.Широк Спектар на Примена : Тоа може да се примени не само на секојдневниот живот, туку, исто така, родендени, Божиќ, празници и други прилики; На унисекс дизајн е погодна за двете бебе момчиња и девојки, практичен и убав алатка во секојдневниот живот.Соодветна Големина : рачката на бебето обука лажица и вилушка собата е доволно долго за бебето да се сфати, и на делот што го држи на храната треба да биде на вистинската должина, така што тоа не оди надолу во грлото, правејќи го безбедно и лесно за бебето да јаде, таа е погодна за развој на контрола обука, рака око координација и агилност на бебето.Лесен и пренослив : Тоа е лесен, удобен и преносливо за вас или вашите деца да ги носите, одлична за излети, патувања, училиште, за дневна нега и така натаму.Бебе Вилушка Лажица Поставите Обука Прибор Само Хранење Деца 304 од не ' Рѓосувачки Челик Деца Деца Utensil Поставите Морков Модели деца прибор помошник нерѓосувачки челик set Features : 100% сосема нов и висок quality Reliable и Безбедно : Направен на 304 нерѓосувачки челик материјал, дизајниран во круг и мека работ без да посочи агли, бебето лажица и вилушка собата е сигурен и безбеден за употреба.Тоа е, исто така, издржливи и долготрајни, не е лесно да се кавгата и деформира, тоа може да послужи вас и вашето бебе за долго време.Соодветна Големина : рачката на бебето обука лажица и вилушка собата е доволно долго за бебето да се сфати, и на делот што го држи на храната треба да биде на вистинската должина, така што тоа не оди надолу во грлото, правејќи го безбедно и лесно за бебето да јаде, таа е погодна за развој на контрола обука, рака око координација и агилност на бебето.Лесен и пренослив : Тоа е лесен, удобен и преносливо за вас или вашите деца да ги носите, одлична за излети, патувања, училиште, за дневна нега и така натаму.Широк Спектар на Примена : Тоа може да се примени не само на секојдневниот живот, туку, исто така, родендени, Божиќ, празници и други прилики; На унисекс дизајн е погодна за двете бебе момчиња и девојки, практичен и убав алатка во секојдневниот живот.Лесен за Чистење : бебето може да биде sterilized и јасно пред да ги користите, и мајката се повеќе увери.Овој прибор за јадење карактеристики лесни лесно зафат се справува со кои се поттикнува години да ги собереш пораснал хранење вештини.Спецификација : Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Type : Лажица/Вилушка/Scraper Лажица/Сет на 3 Spoon : Прибл. 3.5x13.5 cm/ 1.38x5.31 inches Fork : Прибл. 2.1x13.9 cm/ 0.83x5.47 inches Scraper Лажица : Прибл. 3x13.5 cm/ 1.18x5.31 inches Package Вклучува : 3 Пакет по желба : Пакет 1 Содржи : 1x Spoon Package 2 Вклучуваат : 1x Fork Package 3 Вклучуваат : 1x Scraper Spoon Package 4 Вклучуваат : 1x Лажица, 1x Вилушка, 1x Scraper Spoonnote : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник measur.

Карактеристики на понудата

Material:
304 Stainless Steel
Type:
Spoon/Fork/Scraper Spoon/Set of 3
Spoon:
Approx. 3.5x13.5 cm/ 1.38x5.31 inches
Fork:
Approx. 2.1x13.9 cm/ 0.83x5.47 inches
Scraper Spoon:
Approx. 3x13.5 cm/ 1.18x5.31 inches
Package Includes:
3 Package Optional
Package 1 Include:
1x Spoon
Package 2 Include:
1x Fork
Package 3 Include:
1x Scraper Spoon
Package 4 Include:
1x Spoon, 1x Fork, 1x Scraper Spoon
note:
1.Please allow 1-2cm errors due to manual measur

Слични понуди