.

.

DOMIKING Диносаурус Перење Складирање Кошница Расклопна Организатор Перење Забавува за Детска Соба Валкана Крпа Играчка Dorm Торба

DOMIKING Диносаурус Перење Складирање Кошница Расклопна Организатор Перење Забавува за Детска Соба Валкана Крпа Играчка Dorm Торба

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

【Издржлив Материјал】Оксфорд Ткаенина (Висок квалитет полиестер).Материјалот на оваа складирање торба е водоотпорен и издржливи.Не-исчезнува ,навремено отпор. 【Големи Димензии】12.6"L x 11"W x 22.7"H, На просторен дизајн го прави чување на кошница стане совршен за чување на алатката за книги, играчки, ЦД, облека, долна облека, итн. 【Расклопна Дизајн】На перење забавува може да биде укината рамен брзо за складирање кога не е во употреба.На две-се справи со дизајн го прави лесен за носење. 【Погоден за Повеќе Место】Оваа перење бин е pratical и beatiful.Не само складирање кошница или перење кошница, но, исто така, декорација за dinning соба, кревет соба, итн.Оваа кошница може да ви помогне да ги организирате вашиот дом уредни и удобност. 【Компактен Дизајн】Погоден за секој дом стил и многу лесно да одговара на луѓето треба.Прекрасен подарок за пријатели или да си !.Диносаурус перење попречува додадете боја и забавно да се досадна во соба со живописни нијанси и софистициран изглед.На попречува исто така, може да се задржи вашето семејство и животен простор организирана и ефикасна.Материјал : Оксфорд Ткаенина Боја : Симпатична Црна Мачка Diamension : 12.6""L x 11""W x 22.7""H Тежина : 1.10 Фунти Искористување : Чување на платно, секојдневна употреба, играчки, итн.Пакет содржи : 1 x складирање кошница ❤ Погоден за повеќе место: Тоа е pratical и beatiful.Не само складирање кошница или перење кошница, но, исто така, декорација за dinning соба, кревет соба, итн.Оваа кошница може да ви помогне да ги организирате вашиот дом уредни и удобност. ❤ Класифицирани Чување на Вашите Работи : може да ја користите оваа кошница да се соберат вашиот diffent работи, како платно за секојдневна употреба, ќебе и така натаму.Покрај тоа, тоа е голема складирање кошница за бебето да се соберат на играчки, книги, beddings, итн. ❤ Е Едноставно И Ефикасно Решение За Сите Ваши Складирање Потреби!Организирање на вашата дневна соба, спална соба, расадник секоја соба дека е средена.Нашата количка за перење кошеви е дизајниран за лесно се вклопуваат во секој ентериер. ❤ Зошто да Изберете Ни: Ние Domiking focous за дизајнирање и производство на резолуцијата househole за складирање производи.Нашите производи се направени од премиум материјалот со добра изработка, и никогаш не измамник нашите клиенти.

Карактеристики на понудата

Слични понуди