.

.

iWALK Пренослив Апарат 9000mAh Ултра-Компактен Моќ Банка со Вграден Кабел, Надворешна Батерија Пакет Компатибилен со iPhone 13/13 Мини/13 Про Max/12/12 Мини/12 Pro/SE 2020/11/11 Про Max/XR/XS/X/8/7/

iWALK Пренослив Апарат 9000mAh Ултра-Компактен Моќ Банка со Вграден Кабел, Надворешна Батерија Пакет Компатибилен со iPhone 13/13

DEN 204.00

Количина на стоки
Достапно

Вграден-во Молња Кабел:Совршено компатибилни со i Phone, само приклучете внатрешниот молња кабел за полнење.Нема потреба да се носат никакви дополнителни кабли.Супер Мини:Еден од најмалиот и најлесниот 9000m Ah пренослив апарат.Големина на кредитна картичка.Може да се стави во џебот, спојки торба или чанта чанта лесно.Супер Брз:The built-in молња кабел може да брзо го полните вашиот i Phone - полнење i Phone X до 40% во 30 минути.Решавање на секојдневните полнење треба.Супер Моќни:9000m Ah додадете речиси четири полначи на i Phone 8, две и пол трошоци на i Phone XS, две пријави за Samsung Галакси S10. Она што Ќе Добиете за:i WALK 9000m Ah Моќ Банка x 1, USB-C кабел x 1, добредојдовте водич, пријателски услуги на клиентите. 2021 - i Phone 13 Про Max/13 Pro/13/13 мини. 2020 - i Phone 12 Про Max/12 Pro/12/12 мини/ SE (2). 2019 - i Phone 11 Pro/ 11 Про Max/ 11. 2018 - i Phone XS/ XS Max/ XR/ X. 2017 - i Phone 8/ 8 Плус. 2016 година - i Phone 7/ 7 Плус/ SE (1 Генерација). До 2015 - i Phone 6s/ 6s Плус. 2014 - i Phone 6/ 6 Плус.Еден од најмалиот и најлесниот 9000m Ah преносни полначи.Големина на кредитна картичка.Може да се стави во џебот, спојки торба или чанта чанта лесно.Вграден-во молња кабел и USB-C порта формирана dual-излезна функција.Преносни полначот може да го полните вашиот i Phone и Samsung или други Android телефон во tha исто време.Изградена во Молња кабелот е совршено компатибилни со вашиот i Phone / i Pad / i Pod.Приклучете, Моќ - Само приклучете го кабелот за да користите полнење.Изградена во Молња кабелот е совршено компатибилни со вашиот i Phone / i Pad / i Pod. 2021 - i Phone 13 Про Max/13 Pro/13/13 mini2020 - i Phone 12 Про Max/12 Pro/12/12 мини/ SE (2)2019 - i Phone 11 Pro/ 11 Про Max/ 112018 - i Phone XS/ XS Max/ XR/ X2017 - i Phone 8/ 8 Plus2016 - i Phone 7/ 7 Плус/ SE (1 Генералот)до 2015 - i Phone 6s/ 6s Plus2014 - i Phone 6/ 6 Плус.

Карактеристики на понудата

Слични понуди