.

.

meqution Прашина Доказ Јасно Облека, Торби 47 Долго Одговараат Торба Здрав Патент Облека Торба за Пакување од 6.Бонус: 2 Cedar Висат Прозорци

meqution Прашина Доказ Јасно Облека, Торби 47 Долго Одговараат Торба Здрав Патент Облека Торба за Пакување од 6.Бонус: 2 Cedar Висат

DEN 1456.80

Количина на стоки
Достапно

【БИДЕ ЕКОНОМСКИ】што виси облека торба во собата може да се мијат, тоа ќе биде нов еден по перење.Јасно облека торба е еколошки производ. 【ОДГОВАРААТ на ОБЛЕКА ТОРБА】На облека, кеси ги собере сите видови на облека, особено за костум, јакна и надолу јакна. 【ЗАШТИТА на ОБЛЕКА】Белата Јасно облека торба поставени се задржи вашата облека далеку од прашина, влага, pleats и косата на домашни миленици, да ги задржи вашите облека свеж и чист. 【ЈАСНО ОБЛЕКА ПОКРИЕ】целиот дише облека покрие торба е транспарентна, и можете да го видите облека јасно, без да ја отворите. 【Големина】Облека торба 6 Pack - 24" × 47", Cedar се Откажам 2 Пакет - 8.9" × 1.8".Тоа ја апсорбира влагата и влажност заштита против mildew и мирис.Овие природни ароматични масла во cedar се безбедни и ефективни освежувачи на воздух, кој исто така се одвратат штетници како јакни и пајаци.Нејзиниот мирис и штетници-контрола својства доаѓаат од нејзините природни ароматични масла, па можете да бидете сигурни дека ќе добие ефикасна заштита без штетни несакани ефекти од производи.Уште еден слој на заштита.Име : Ароматични Црвено Cedar Блокови.Meterial : Природни црвени cedar.Големина : 8.9×1.8×0.4 инч.Грофот : 2 парчиња.meqution поставување на шест 47-инчен виси облека, торби за полесно да ги зачувате вашите алишта.Секој костим торба мерки 47" во должина и 24" низ да се даде дури и вашиот најдолго парчиња простор што треба.Во оваа должина и ширина, ние се обезбеди дека секое парче облека ќе бидат целосно покриени и заштитени за складирање.Секоја кеса се направени од издржлив винил, која беше специјално дизајниран за да се заштити вашата облека од било влажност, изложеност на сонце, и штетници, како што молци или silverfish.Идеална должина за костуми, кошули, да се облекува, џемпери, јакни, панталони, блузи, спортски палта, зимско палто и сл .Гардероба плакарот организатор заштедува простор, држи вашиот плакар уреден и организиран од страна на боја.Никогаш повторно оставете го вашиот омилен костим или фустан зад себе. ✓ Одговараат опфаќа се лесен, здрав, удобно и мека. ✓ Доволно флексибилен за да се свитлива, простор-чувар, совршен за патување. ✓ Идеална должина за костуми, палта, фустани, здолниште,палта, елеци и сл. ✓ Повеќето други облека одговараат торба не нудат овие пригоден функција и издржлив материјал,.но, откако ќе ја користите оваа функција никогаш не ќе се погледне назад. ✓ Тип : Облека Покрие Торба. ✓ Големина : 24" x 47" 6pcs. ✓ Материјал : PEVA.Тоа ја апсорбира влагата и влажност заштита против mildew и мирис.Овие природни ароматични масла во cedar се безбедни и ефективни освежувачи на воздух, кој исто така се одвратат штетници како јакни и spiders Its мирис и штетници-контрола својства доаѓаат од нејзините природни ароматични масла, па можете да бидете сигурни дека ќе добие ефикасна заштита без штетни несакани ефекти од products One повеќе слој на заштита.Име : Ароматични Црвено Cedar Блокови Meterial : Природни црвени cedar Size : 8.9×1.8×0.4 inch Count : 2 парчиња.

Карактеристики на понудата

Слични понуди