.

.

Maroon Вратот Панделки за Медали со Snap Клипови Рамен Lanyard Награда (Пакување од 10)

Maroon Вратот Панделки за Медали со Snap Клипови Рамен Lanyard Награда (Пакување од 10)

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

(Пакет 10) 7/8" Широк од 32" Долго Maroon Полиестер Вратот Панделки со Метални лесно Snap Клипови.ПАНДЕЛКИ МЕРКА : 7/8" x 32" (16" на секоја страна, кога се носи околу вратот).ТРЕБА 100 ПАКЕТ : на Оваа Боја Вратот Лента или Различна Боја.?Само кликнете на Сината Изразат Медали линк да ја посетите нашата Продавница и Продавница за нашите Алатници Категорија ние нудиме над 40 Различни бои.Сеуште Имате некое Прашање или Треба Медал, Трофеј Плакета, Прстен Шампион Појас или со Други Награда Објект..?Само Кликнете на Сината Изразат Медали Линкот Погоре за да ја Посетите нашата Продавница. (Пакет 10) 7/8" Широк од 32" Долго Maroon Полиестер Вратот Панделки со лесно snap клипови за прикажување на Медали или други награди или предмети околу вратот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди