.

.

TGSM 1:18 Размер за Хонда за CBR600F F4i Спорт Трка Мото Велосипед Diecast Мотоцикл Играчка Автомобил Модел Минијатури Мотоцикл Модел (Боја : 1)

TGSM 1:18 Размер за Хонда за CBR600F F4i Спорт Трка Мото Велосипед Diecast Мотоцикл Играчка Автомобил Модел Минијатури Мотоцикл Модел

DEN 1212.48

Количина на стоки
Достапно

Умре-фрлија мотоцикли модел, направени од цинк легура, со пластичните делови, гуми, и има исклучителна.Триење Напојува Возила:Предните тркала и handlebar може да замав од страна на страна, Користење на независни амортизер, тоа нема да попуштат, виткајте или се скрши, дури и во интензивна конкуренција.Играње со овој мотор играчка може да се промовира детската рака-око координација и сензорна перцепција.Одличен Подарок за Деца:Можете да изберете оваа играчка автомобил како роденденски подарок и Нова Година подароци за години.Оваа умре-фрлија играчка автомобил поставен е голем подарок и добар избор меѓу вашата колекција на возила.Реални детали : моделот на вистински мотоцикл да се обнови, и секој детал е добро симулирани, со што нашите мотоцикли погледнете повеќе реални и се повеќе привлечна за деца.Ако имате било какви прашања за овој производ,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори и да ги реши во рок од 24 часа.Ако возилото е симбол на богатство, Мотоцикл може подобро да ги одразуваат шарм и динамика на механички.Живот во брзање, во нашите сопствени сон патот gallop сите на патот,но дури и ако тоа е во близина на мрак, исто така, сакаат да бидат сон ренџерс.Опис на производот:Материјал : Алуминиумски,Plastic Scale : 1 : 18 Size:За 4cmx12cmx7cm Тип : Мотоцикл Модел Играчка.Карактеристики : Предните тркала и handlebar може да замав од страна на side Moveable удар stand Spring задните suspension Free-тркалање wheels Workable Шок-Апсорбер Препорачана возраст : 14years стариот +пакување листа : 1pc Алуминиумски Мотор Модел на употреба на Производот : колекција, декорација, подароци, toys Note : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.2.Големината на производот писмена може да покажуваат мали разлики од вистинскиот производ.Ве молиме однесуваат на актуелната ситуација, ви благодариме за разбирањето!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди