.

.

Tumbl Trak Виткање Превртување на Панел Мат за Гимнастика, Расположи, Танц, и Фитнес

Tumbl Trak Виткање Превртување на Панел Мат за Гимнастика, Расположи, Танц, и Фитнес

DEN 5736.00

Количина на стоки
Достапно

✅ВИСОК КВАЛИТЕТ на - Секое мат е опфатено со исклучително издржлив 18oz нож обложени винил материјал.Винил е протегала цврсто текот на водечка индустрија на ЕВА пена (највисок квалитет на крстот-поврзани полиетилен пена на пазарот). ✅СОВРШЕН ЗА ПОВЕЌЕ АКТИВНОСТИ.Ако сте gymnast, танчер, најгласен поборник, боречки уметник, фитнес, ентузијаст, или некој друг активност која има потреба за трајни трска опција; не гледам подалеку од Tumbl Trak!. ✅НЕ СЕ ИЗМАМЕНИ од СТРАНА на ПОЕВТИНИ КОНКУРЕНТИ - Tumbl Trak е во изработка на највисок квалитет на производи за гимнастика 30 години.Не дозволувајте поевтина цена ви ги наведуваш во, Tumbl Trak нуди незаменлива квалитетот и ќе го издржат дури и најпознатите ригорозни употреба. ✅СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН - Секој од нашите Виткање Панел Душеци се свитлива во 2ft панели.Користете мат ширевте за гимнастика, остварување и повеќе.Пати до тастатурата и да ги користите како надморска височина предност за plyometrics.Исто така, можете да прикачите нив крај до крај. ✅ЗНАЕМЕ ТРСКА - Кога ќе го купите Виткање Панел Душеци од Tumbl Trak, знаеш што ќе се добива ВИСТИНСКАТА обука производ.Тренери, поранешни спортисти, индустријата и експертите се направи до Tumbl Trak Персонал. ✅Сите на нашите душеци се тестирани и се помине CPSIA на 2008 година и да дојде со 2 години гаранција.Tumbl Trak виткање Превртување на Душеци, исто така, понекогаш се нарекува Панел Душеци, се совршени за гимнастика, cheerleading, танц, боречки вештини, посебни потреби, јога, Пилатес, вежби, и многу повеќе!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди