.

.

IndianArtVilla рачно изработени Челик, Бакар Кофа 400 ML За Јадење Зеленчук Служат.

IndianArtVilla рачно изработени Челик, Бакар Кофа 400 ML За Јадење Зеленчук Служат.

DEN 1175.76

Количина на стоки
Достапно

S/C Кофа Бр 2 - 400 ML, Материјали : Челик, Бакар, Боја : Бакар многу клиенти љубов на гроздобер/античкиот лошата изглед, но се грижи инструкциите за намалување и отстранување на оцрни се предвидени со цел.

Карактеристики на понудата

Слични понуди