.

.

SVBONY SV28 25-75X70 Аглеста забележување на т.н Домет за Целна Снимањето, со Tripod, Прилагодлив Tripod и Десктоп Tripod, Birding, дивиот свет Гледање

SVBONY SV28 25-75X70 Аглеста забележување на т.н Домет за Целна Снимањето, со Tripod, Прилагодлив Tripod и Десктоп Tripod, Birding,

DEN 1679.76

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 25-75x зум;SV28 забележување на т.н "опсегот е лесно да се фокусира и да се промени зголемување;лесно да се постави кога во потрага на птици и сценографијата;голем забележување на т.н" опсегот за почетник да почетниците. 70mm голем објект леќа;Повеќе моќни светлина, собирање на способност;70mm цевка овозможува многу на светлината и пристоен поглед на целта откако постави;проширување sunshade изграден кон главниот барел за намалување на отсјај.Лесен и пренослив тежина;Многу погодна за сопирање кога ќе излезе за набљудување; исто така, може да биде лесно да се стави во автомобил за употреба во семејството кампување.SV146 tabletop tripod обезбеди 360-Степен Хоризонтална Ротирате и 120-Степенот на Вертикална насока Ротирате; ротирање на locking ring спротивно од стрелките на часовникот за да ја прилагодите ангел на главата и на стрелките на часовникот за да го заклучите;Тоа е погоден за вас да се прилагоди и да се види од други агли.SV146 tabletop tripod;мала тежина и многу здрав; Тежина е само 19.04 оз; уред поддржува до 10 lb;Нека ви носат, а вие не мора да се грижите за поаѓајќи од тежината.Ако немате забележување на т.н " опсегот дома, тоа 's навистина тажно.SV28 25-75x70mm забележување на т.н "опсегот може да ви помогне да најдете повеќе интересни работи околу вас, лесно да се каже збогум на здодевни време: во Раните утрински часови: Место на SV28 забележување на т.н" опсегот од прозорецот;се Види на почетокот на птица јадење,Убава глетка под сонцето.Пладне: Место на SV28 забележување на т.н " опсегот на балкон или во дворот,да се Откријат со деца и семејство.Во вечерните часови : Гледа навечер, исто така, ќе биде добар избор,не треба да треба професионална астрономски телескоп, исто така може да се види на месечината детали.SVBONY SV146 Преносни Tabletop Tripod;Преносни, лесни, и висок квалитет,Тоа е одличен Божиќ подарок за надворешна спортски ентузијасти или оние кои сакаат да патуваат 360° хоризонтална панорамски и 120°вертикална Поддршка хоризонтална 360 степени на вредноста (прилагодливи на knob може да се постигне) и вертикална 120 вредноста(Може да се реализира од страна на дршката);Лесно да ја прилагодите, па дури и со дебели ракавици во зима, прилагодување на агол е лесно Стабилна и преносни 33cm свитлива должина и 540g тежина е лесно да се носат,дали во вашата торба или во вашата рака Алуминиум материјал и 10lb силна носивоста е совршен за да ви обезбеди солидна tripod уникатен не се лизга гумени нозе со конец за да се спречи мини tripod од лизгање и да се заштити деликатна површини.

Карактеристики на понудата

Слични понуди