.

.

Мудро Ортодонтски Општи Контура Plier. Идеален за Општи Контура од Нерѓосувачки Челик жица до .021 x .025 (.53 mm x .64 mm).

Мудро Ортодонтски Општи Контура Plier. Идеален за Општи Контура од Нерѓосувачки Челик жица до .021 x .025 (.53 mm x .64 mm).

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

Идеален за општи контура од нерѓосувачки челик жица до .021" x .025" (.53 mm x .64 mm).ОРТОДОНТСКИ ОПШТИ КОНТУРА КЛЕШТИ се Идеални за општа контура од нерѓосувачки челик жица до .021" x .025" (.53 mm x .64 mm).

Карактеристики на понудата

Слични понуди