.

.

KEKEDA Бејби Бос Сандали Бебе Чевли Бебе Девојка Летни Чевли Новороденче Сандали 3pairs/многу

KEKEDA Бејби Бос Сандали Бебе Чевли Бебе Девојка Летни Чевли Новороденче Сандали 3pairs/многу

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : chiffon,бисери,кристал.Сет на 3 Pairs(3 бои) ,овие бејби бос сандали се Супер симпатична и убава , моден дизајн, добра еластичност, мек материјал и убави бои,Одлично за цена, супер симпатична и евтино, но со висок квалитет.соодветна возраст : 0-24months.Бои : како на Фотографијата е Прикажано.Најдобар подарок,ова е совршен подарок за секоја пригода ! ! !Најдобар подарок избор за вашето бебе или пријател кој има бебе!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди