.

.

Phalanx Фитнес Вежби Коцки со Вежбање Бендови - Одлична за Домашни Вежби, HIIT, WOD, Calisthenics, Кардио, Снага, Неограничен Вежба Комбинации, Мрежа Торба & Инструкции

Phalanx Фитнес Вежби Коцки со Вежбање Бендови - Одлична за Домашни Вежби, HIIT, WOD, Calisthenics, Кардио, Снага, Неограничен Вежба

DEN 1070.40

Количина на стоки
Достапно

????️♂️ ТРЕНИНГОТ било КАДЕ : На Phalanx Фитнес Вежби Коцки во собата е лесен и лесно да се земе било каде.Совршен за работа надвор насекаде од вашата хотелска соба во локалниот парк.Сите вежби може да се направи со малку да нема опрема и лесно се прилагодува кон секоја ситуација!Многу вежби може да се направи со тежина за дополнителна тежина. ????МОЌТА НА НАДЕЖ : Со 12 страни секој на горниот дел од телото коцки, долниот дел од телото коцки, и core/помошни коцки, можностите се бескрајни за целото тело тренингот.Секоја сума на активност е подобра од никаква активност.На Phalanx Фитнес Вежби Генерал вади на guesswork така можете да останете фокусирани и дисциплинирани.Нека шанса да го преземе и да ви даде крајна тренингот, без да мислам!. ????СИТЕ ФИТНЕС НИВОА : Сите вежби беа внимателно одбрани за да бидат во можност да се врши од страна на почетниците и за ветераните слично, со волумен и програмирање dictating нивото на тежина.За повеќе напредни спортисти, вршење потешко варијации на вежби на генерал ќе ви даде дополнителни горат!. ????СОВРШЕН ПОДАРОК : На Phalanx Фитнес Вежби Коцки се совршен подарок за мажи, жени, па дури и деца.Забава за целото семејство.Тие се исто така одличен подарок за парови кои уживаат да работат заедно. ✅ МРЕЖА ТОРБА, БЕНДОВИ И НАСТАВА КНИШКА се ВКЛУЧЕНИ : Фрли коцки и бендови во мрежа торба за фитнес во движење или за лесен начин за чување на сè.Користете вклучени вежба бендови да се направи некои движења потешко или за безброј други работи.Настава книшка содржи секоја вежба на коцки.Земете guesswork надвор од вашиот тренинг!Главна пречка за фитнес за многу е едноставно доаѓа со вежби за да се направи.Со Phalanx Фитнес Вежби Коцки, можете да го напуштите вашиот тренингот до шанса и да останат фокусирани.Совршен за самостоен целото тело тренингот или голема finisher до вашата моментна тренингот рутина.Без оглед на вашата рутина, ти никогаш нема да се досадуваат со нашите вежба коцки.Комплет вклучува 3 коцки(12 двострано), 5 различни difficultly ниво вежба бендови, мрежа носи торба, и инструкции книшка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди