.

.

Коњ Кабинет Копчиња 4 Парчиња Фиока се Справи со Нула Доказ Кристално Стакло 3D Приказ Декорација Повлекува за Гардероба Шкафот Плакарот 3.5×2.8 CM

Коњ Кабинет Копчиња 4 Парчиња Фиока се Справи со Нула Доказ Кристално Стакло 3D Приказ Декорација Повлекува за Гардероба Шкафот Плакарот

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално стакло, моделот е во внатрешноста на стакло, и тоа има 3 D визуелни искуства.Дршката е изработен од пластика, мала тежина, не боли раката,и завртки се од нерѓосувачки челик,не е лесно да ' рѓа.Пластични и кристално стакло материјали се спречи вас од кршење на облеката и ќе не боли твоите раце, кои се многу безбедни.На копчиња и ја повлекува не се погодни само за кабинети, cloakrooms, чевли кабинети, фиоки, но исто така може да се користи и како декорација за да висат на ѕидот.Ѕвездена, еднорог, симпатична цртан филм, животно, едноставен и елегантен модел стил, погоден за различни декорација стилови, погоден за секоја возрасна група, секогаш има една која ви се допаѓа.Инсталацијата е многу удобен, само се стегне завртки.Нашите пакување кутија е убава малку круг рака торба со четири рачки во внатрешноста, која исто така може да се користи како промена чанта.Боја : 6.

Карактеристики на понудата

Слични понуди