.

.

Gizmo Dorks 1.75 mm ABS со Вжарено 1kg / 2.2 lb за 3D Печатачите, Сина

Gizmo Dorks 1.75 mm ABS со Вжарено 1kg / 2.2 lb за 3D Печатачите, Сина

DEN 526.80

Количина на стоки
Достапно

1.75 mm дијаметар, 1kg нето тежина, ABS со Вжарено.Филамент Заобленоста : +/- 0.07 mm.Филамент Дијаметар : +/- 0.05 mm.Се препорачува Печатење на Температура : 230 - 240°C, во зависност од печатач модел.Компатибилен со Rep Rap, Makerbot, Afinia, Solidoodle или било кој стандарден гајтанот базирани на 3 D печатач.

Карактеристики на понудата

Слични понуди