.

.

Маскирани Ќебе Есен Maple Leaf Bicyle Дрво Печати Маскирани Ќебе, Маскирани Ќебе за Возрасни Мажи Жени Деца Супер Меки Топло Качулка Кејп Заврши Ќебе (40 X 50 Инчи)

Маскирани Ќебе Есен Maple Leaf Bicyle Дрво Печати Маскирани Ќебе, Маскирани Ќебе за Возрасни Мажи Жени Деца Супер Меки Топло Качулка

DEN 1631.76

Количина на стоки
Достапно

Големина На : Оваа Маскирани Ќебе Poncho Доаѓа Во 3 Големини, 40(W) X50(H) Инчен, 50(W) X60(H) Инчен, 60(W) X80(H) Инч.За Деца, Тинејџери И Возрасни.Погоден За Носене Маскирани Ќебе : Ова Погоден За Носене Маскирани Ќебе Врвот Е Совршен За Заокружување, Гледање Телевизија, Лежи На Троседот/Кревет, Читање, Учење, Спиење, Snuggling, Кампување, Играње Игри И Нап.Лесни Маскирани Ќебе Poncho Кејп, Така Што Телото Не Се Чувствувате Тешки, Совршен Подарок За Вашето Семејство И Пријатели.Материјал : Ова Маскирани Ќебе Е Направен Од Анти-Pilling Фланелен Боксери, Што Е Повеќе Од Удобно И Топло.Тоа Е Навремено-Отпорни, Не Се Намали, И Не-Пролевање Својства.Мека И Анти-Pilling : Супер Меки Високо-Квалитетни Ткаенини Од Надвор, Внатре Е Со Бела Боја, Тоа Е Трајни, Анти-Pilling И Светлина.Не Апсорбира Влага, Маскирани Ќебе Секогаш Е Сув За Да Се Задржи Топло Тело, Толку Голема За Внатрешна Или Надворешна Употреба.Дневна Нега & Обезбедување На Квалитет : Лесно Да Се Грижи, Машина За Миење И Рака Мие, Брзо Сушење, Не Користете Кајгана.Имаме 100% Доверба Во Квалитетот На Нашите Ќебиња, Ако Имате Било Каков Проблем, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт.Маскирани Blanket After Цел Ден На Работа, Се Повлече Назад И Да Уживате Во Неверојатна Удобност На Ова Ќебе.Не Постои Ништо Подобро Од Даваат Топлина На Вашите Пријатели И Семејство.Ust Заврши Во Маскирани Ќебе, Гледа Телевизија На Троседот Или Креветот, Се Одмара, Читање, Учење, Спиење, Snuggling, Кампување, Играње Игри И Нап.Производ Description The Маскирани Ќебе Е Направен Од Одред-Доказ Фланелен Боксери, Што Е Многу Пониско Од Волна, Обезбедување На Вас Со Најлуксузните Удобност.На располагање 3 Големини : 60x80 Инчен, 1.84 Lb Во Тежина(Возрасни)50x60 Инчен, 1.25 Lb Во Тежина(Тинејџери)40x50 Инчен, 0.93 Lb Во Тежина(Деца)Исклучителна Тема Моделот Печатење На Една Страна, Бела боја На Внатрешноста.За Our Committed За Создавање На Топол И Полн Со Љубов И Семејна Средина За Вас, Секој Производ Во Продавницата Е Внимателно Произведени Од Нас.Ако Имате Било Какви Прашања, Можете Да Контактирате Со Нас, Ние Ќе Обезбедиме 100% Задоволителна Услуга.

Карактеристики на понудата

Слични понуди