.

.

YICBOR 100Pcs/Кутија Шиење Додатоци Комбинација Иглички Цвет/Лак вратоврска/Копче/Пеперутка/Мушка Pin 7Box Шиење Алатка Игла

YICBOR 100Pcs/Кутија Шиење Додатоци Комбинација Иглички Цвет/Лак вратоврска/Копче/Пеперутка/Мушка Pin 7Box Шиење Алатка Игла

DEN 2270.40

Количина на стоки
Достапно

Шиење Додатоци Комбинација Игли/Quilting иглички. 1box=100pcs, 7box=700pcs. 7 различни видови на Крпеница Иглички во една цел.Шиење Додатоци Комбинација Иглички Цвет/Лак вратоврска/Копче/Пеперутка/Мушка Pin 7 Box Шиење Алатка Игла.

Карактеристики на понудата

Слични понуди