.

.

60 Облека, Торби 5 Пакети , Јасно Одговараат Торба со 4 Gussetes за Плакар Облека Складирање, Виси Облеката Прашина Маска за Долги Палта, Фустани, Костуми

60 Облека, Торби 5 Пакети , Јасно Одговараат Торба со 4 Gussetes за Плакар Облека Складирање, Виси Облеката Прашина Маска за Долги

DEN 741.36

Количина на стоки
Достапно

【4 Gussetes】 Секоја облека торба има 4" gussetes, тоа зголемување на капацитет за складирање на еден облека торба и им овозможува да ги чувате повеќе облека.4" широк простор овозможува екстра должина на облека за да биде благо свитканите наместо на сите да се биде scrunched нагоре. 【Голем Капацитет & Вредност Комплет】 Нашите сет вклучува 5 облека, кеси и 3 торби за чевли.Голем капацитет големина : 24" x 60" x 4", тоа е совршен за сите ваши складирање и патување потреби.Секоја облека торба има доволно простор за складирање на долги фустани, долго ровот палта, долги волнени капути, дури и вечерни фустани, и на дното на долга облека повеќе не е збрчкана или испукани заедно да предизвика deformationand. 【Видливи & Дише Ткаенина】 јасно пвц материјал нема мирис и можете лесно да го видите она што е во секој тешки облека торба.Дише не-плетени ткаенини држи облека прашина слободен и прави костум торба дише кога се чуваат во плакарот.Лесен и издржлив материјал е лесно да се наведнуваат и поклопецот без пукање. 【Мазна Патент и Мала Дупка】 Овој костим заштитник за плакарот чување на сите ваши off-сезонски облека свежи и навремено слободни.Здрав мазна 5# патент се направи облека лесно да се извади и да висат во.Дупка лево на врвот на облека перниче е многу мал, а тоа е тешко за прашина да ја внесете облека површина. 【Уредно плакарот】 Облека, кеси може да се користи за дома чување и автомобил патување.Гардероба плакарот организатор заштедува простор, држи вашиот плакар уреден и организиран од страна на боја.Кога вие не треба да ги користите, само капакот на кеси во мали димензии и продавница.

Карактеристики на понудата

Слични понуди