.

.

THUNARAZ 15PCS Headbands Жени, Девојки Headwraps венчиња Boho Заврзана Floal Стил Црисс Додатоци

THUNARAZ 15PCS Headbands Жени, Девојки Headwraps венчиња Boho Заврзана Floal Стил Црисс Додатоци

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Удобно Ткаенина МатеријалChiffon/Georgette/Свила Материјал,Овие headbands за жени, девојки се меки,удобни,трајни и лесни да се стави на или полетување.Овие главата бендови се навистина мек и еластичен,да ви прекрасен изглед, но исто така да се задржи вашата коса стил.Голема ВредностЕден сет вклучувајќи 15 PCS Headbands.Различни бои и дезени ви даде различни чувства.Толку многу симпатична дизајни и тие Познатото главата совршено,Различни Бои и Цветни Модел,Доволно Избор за Вашата да Одговара на Вашиот Различни Тимови и Боја на Косата.различни слатки парчиња покажете ја вашата различни стилови!.Добра ФлексибилностHeadbands со внатрешноста флексибилни рѓа отпорни жица,Прилагодлива Должина Одговара Одговараат За Тинејџерски Девојки Или Жени. (9.8-12").Добро направени и убави живописни ткаенини.Направи што повеќе удобен за носење.Слатка Објект за Вас, Убава и Корисна.Како ПодарокКако подарок за вашиот љубовник,Голема подароци за жените,подароци за мама,подароци за мајката,подароци за сопруга, подароци за ќерка,подароци за најдобар пријател, итн.Тие се исто така се идеални Роденден Подароци,Годишнина Подароци,Божиќ Подароци,Дипломирањето, Подароци,Ден на Мајката Подароци, Денот на Вљубените Подароци,итн,или само како изненадување за да ве потсети дека еден посебен колку ти е гајле!.ГАРАНЦИЈАНие обезбеди 180 дена за враќање на Пари или Размена на Гаранција.Било какви проблеми на производот,Pls дозволете ми да знам, ќе добиете подобро решение.Различни бои и дезени ви даде различни чувства.Толку многу симпатична дизајни и тие нека вашиот шеф поставен.Многу практично кога миење на лице, шминка, со примена на маска, и прави вежби.Тоа е исто така многу погодни како убава додаток на натпревар различни облека, тоа ќе ве направи повеќе привлечна.Направени од Chiffon/Georgette/Свила Материјал, издржлив и многу удобен за носење.Boho главата обвива се еластичен, погоден за повеќето жени.

Карактеристики на понудата

Слични понуди