.

.

Анти-Прашина верувајте Ми јас СУМ Психолог Персоналните Устата Ракав Обновливи Устата Guard

Анти-Прашина верувајте Ми јас СУМ Психолог Персоналните Устата Ракав Обновливи Устата Guard

DEN 71.76

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер Влакна ,Големина (Без Еластична Бенд) : 17.5 cm X 12cm / 6.8 ""X 4.7. Тоа Е Многу Мека, Дише, Отпорен На Вода, Перат, Со Копчиња Да Се Прилагоди На Стегање, И Да Го Промените Според Вашите Сопствени Лицето Контура, Па Како Да Се Избегне Оставајќи Траги На Вашето Лице По Полетување.Заштита На Вашата Уста И Лице Од Прашина.Персоналните Мода Шема ,Ова Може да Биде Добар Избор за Подарок За Вашето Семејство, Пријатели, Љубовници За Родендени, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото Ден, Божиќ, денот на Благодарноста И Други Значајни Денови.Рака Мие Препорачува, Не Кајгана.Време на испорака : Околу 15-25days.Време на испорака : Околу 15-25days.rn100% Полиестер Влакна ,rn Тоа Е Многу Мека, Дише, Отпорен на Вода, Перат, Со Копчиња Да се Прилагоди На Стегање, И Да Го Промените Според Вашите Сопствени Лицето Контура, Па Како Да се Избегне Оставајќи Траги На Вашето Лице По полетување.Заштита на Вашата Уста И Лице Од Прашинаrn Preventable : Прав, Ладно, Прав, Полен, Алергии, Чад, Издувни Емисии, Пасивното Пушење, Итн.rn Great Подарок : Ова Може да Биде Добар Избор за Подарок За Вашето Семејство, Пријатели, Љубовници За Родендени, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото Ден, Божиќ, денот на Благодарноста И Други Значајни Денови.

Карактеристики на понудата

Слични понуди