.

.

Whatman 6790-2504 Полипропилен Puradisc 25 Шприц Филтер, 0.45 Micron (Пакет на 1000)

Whatman 6790-2504 Полипропилен Puradisc 25 Шприц Филтер, 0.45 Micron (Пакет на 1000)

DEN 27.36

Количина на стоки
Достапно

25мм Дијаметар шприц филтер.Примерок погласно да 100m L.Ниска задржете-up тома за максимална примерок обновување.Стакло микрофибер опција на располагање.Волумен 'Одржи' полн домување со воздух чистка :

Карактеристики на понудата

Слични понуди