.

.

GooseWaddle Луксузни Дрво Бебе Teether, Природни Долготрајни Силикони Teething Играчки за Деца на Возраст Од 4+ Месеци, Олеснување на Бебето Болка и Болка во Непцата, BPA Free и Хемис

GooseWaddle Луксузни Дрво Бебе Teether, Природни Долготрајни Силикони Teething Играчки за Деца на Возраст Од 4+ Месеци, Олеснување

DEN 269.76

Количина на стоки
Достапно

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Нашата дрвени & силикони teethers се направени со softest силикони и природни бреза дрво, што е снабден од НАС.СМИРУВАЊЕ НА НЕПЦАТА : Својата Силиконска гума е мека на бебето непцата додека дрво дава олеснување.БЕЗБЕДНА ЗА БЕБЕ : не содржи BPA, phthalates, или други токсични материјали.Во согласност со важечките ASTM, ЦФР, & Стандардите на ЕУ.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Симпатична животните форми со бои за да се привлечат бебето сетила.Совршена големина за мали раце да држат.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Исчистите со благи бебе безбедно сапун или влажни избрише.Стил : Зелена Лав.

Карактеристики на понудата

Слични понуди