.

.

TTAYC Зголемувачот,Мини Преносни Микроскоп со Светло Hd Зум Џеб Големина Рачни Микроскопа за Jewelers Око

TTAYC Зголемувачот,Мини Преносни Микроскоп со Светло Hd Зум Џеб Големина Рачни Микроскопа за Jewelers Око

DEN 1422.96

Количина на стоки
Достапно

Висок-квалитет рамка структура, цврсти и издржливи, со цел да биде лесно да се носат.Исклучителна изработката е едноставна и дарежлив, целокупната убавина не е изгубена, а на рака се чувствува удобно.Ергономски безбеден дизајн, удобен операција, долго читање време, без замор.Читање рачен лупа е совршен за вашиот дом, канцеларија, патување или студио каде што ви треба.Квалитет лупа за стари лица.Исто така е идеален за луѓето со ниски визија или оштетување.Оваа лупа, стакло оптичка леќа обезбедува јасно е дека унапреди секој детаљ за време на читањето книги, весници, мапи, накит или мали објекти.Да ви даде поголема видите па може да се види повеќе во исто време.Име на производ : рака magnifier Magnification : 5times Lens материјал : оптички lenses Size : 12mm дијаметар окуларот леќи дијаметар 12mm Light извор : 2 LED светилка пари детектор + 1 Power : LR1130 копчето мобилен 3 (cell-бесплатно)Тежина : 25g Magnifying Tools.

Карактеристики на понудата

Слични понуди