.

.

Бебе Туш Капа,Прилагодлив Коса Перење Капење Заштита Капа за Доенчиња Години Деца

Бебе Туш Капа,Прилагодлив Коса Перење Капење Заштита Капа за Доенчиња Години Деца

DEN 256.08

Количина на стоки
Достапно

Заштита : Бебе Туш Шапка може да се спречи појава на пена од внесување на вашето бебе очите и валкана вода од вливаат во вашето бебе е ушите и устата.Нека деца уживајте забава туш време.Материјал : Бебе Капење Капа е направен од издржлива пластика, не-токсични, мек, флексибилен, лесен и растеглив.Тоа совршено му одговара на бебето главата обемот, и нема да бидат премногу тесни да се направи бебе непријатно.Мулти-цел : Бебе Туш Капа со мулти-функционален дизајн се многу погодни за бебе шампон штит сонце сенка и косата асистент.Тоа се многу корисни во секојдневниот живот, и неговата симпатична дизајн е многу популарна со бебиња.Дизајн : внатрешниот прстен за Бањање Капа за Години е дизајниран со 2 earmuffs, која може да се спречи вода и пена од внесување на бебето очи и уши, заштеда капење време и намалување на родителите проблеми.Совршен подарок : Бебешка Коса Перење Шапка е погоден за бебе шампон штитови, sunshades, фризерски и асистенти.Тоа е добар подарок за децата и ги прави посреќни во бања.Опис : сонцето стакло на бебе туш капа спречува шампон и вода да влезат во неговата ушите, очите или устата.Бебе туш капи може да се спаси капење време, направи капење полесно за вашето дете, и искуство повеќе интересно.Стоп плаче кога бебето зема бања.Се направи полесно за вашето дете да се бања.Карактеристики : Бебе Туш Капа-Боја : Корални Црвено.-Материјал : Пластика.-Големина : 25x24x24 cm/9.84x9.45x9.45 инчи.Напомена : 1. Големина во 1-2cm големина разликата е во нормални граници, поради прирачник за мерење. (1 инч = 2.54 см)2. Бојата може да има мала разлика поради светилки, екрани и др.Пакет Including1 * Бебе Туш Капа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди