.

.

XKMT - Бебе Деца Преносни Зелена Почитувани Дете Медиокритет Обука Седиште w/Чекор Скала Тоалет Стол за Дете Дете [P/N: ЕТ-BABY001-ЗЕЛЕНА]

XKMT - Бебе Деца Преносни Зелена Почитувани Дете Медиокритет Обука Седиште w/Чекор Скала Тоалет Стол за Дете Дете [P/N: ЕТ-BABY001-ЗЕЛЕНА]

DEN 854.16

Количина на стоки
Достапно

Бренд : HTTMT.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Четири Не се Лизга влошки на дното на седиштето прави седиштето одговара возрасен тоалет многу добро и да се обезбеди вашите деца безбедноста.Висина на возилото може да се прилагоди според вашето бебе е висина, тоа е флексибилен и едноставен.Мекото cushioned седиште обезбедува вашиот малку авантури утешува.Лесно може да се здипли и се остави за на ѕид, кои само го зазема малку простор.Боја : Зелена.

Карактеристики на понудата

Слични понуди