.

.

HANGERWORLD 3 Pack Појас Организатор на Плакарот Рек Хром Прстен Закачалка за Ремени Врски Марами за Складирање

HANGERWORLD 3 Pack Појас Организатор на Плакарот Рек Хром Прстен Закачалка за Ремени Врски Марами за Складирање

DEN 342.00

Количина на стоки
Достапно

Се ОРГАНИЗИРА : Пакет од 3 силна појас закачалка за плакарот организација, да ги задржи сите на вашите појаси, вратоврска и шалови чуваат уредно заедно.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : Нема повеќе да се испреплетени ремени во привлекува и на подови, овие појас за складирање закачалки ќе се ослободи простор во спалната соба салон и плакари.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Винил обложени не се лизга совети спречи предмети лизгање надвор од рингот, едноставно повлечете покрај толку ви овозможи да кука појас јамка врз додаток закачалка.ВИСОК КВАЛИТЕТ : долготрајни полиран хром метален прстен закачалка лесно да има потешки додатоци, совршен жените и mens појас решетката за плакарот складирање.ГОЛЕМИНАТА : Секој шамија, вратоврска и појас носител е околу 7.9 инчен во дијаметар, се доволно големи за да се откажам повеќе додатоци на време.Неверојатно практични и разноврсна, овој појас држачот за плакарот организирање е најголем мулти-цел и корисни закачалка за организирање на вашиот дом.Не само што одлично појас полици, јамка дизајн е одлична за врзуваат шамија и складирање.Нашиот најголем креативни клиенти се најде на сите видови на употреби за овие закачалки низ дома, го користите како headband и scrunchie закачалка, продавница изработката на материјали, се користат околу гаража како алатка кука.Врвен квалитет јамка дизајн ќе не виткајте или лесно да се скрши, па може да се користи дури и како тешки појас закачалка.Лесно се отвори ги со влечење покрај не се лизга винил совети.

Карактеристики на понудата

Слични понуди