.

.

WARNER ЕЛЕКТРИЧНИ, Спојки/Кочница, 3/4 Вратило Кол. (Во.), 90 Серпентина Volts

WARNER ЕЛЕКТРИЧНИ, Спојки/Кочница, 3/4 Вратило Кол. (Во.), 90 Серпентина Volts

DEN 520.80

Количина на стоки
Достапно

Предмет : Спојки/Кочница.Статички Вртежен Момент (Ft.-Lb.) : 22. Вратило Кол. (Во.) : 3/4. Keyseat Големина (Во.) : 3/16. Куќиште : Затворен.Спецификации : Предмет : Спојки/Brake Static Вртежен Момент (Ft.-Lb.) : 22 Shaft Кол. (Во.) : 3/4 Keyseat Големина (Во.) : 3/16 Enclosure : Enclosed Voltage (DC) : 90 Coil Volts : 90 Max.ВРТЕЖИ во минута : 4500 Max.HP @ 1725 ВРТЕЖИ во минута : 1 Ambient (C) : -20-45 Power Доведе Должина (Во.) : Terminals Mounts На : Нога Mount Brake Mouting Позиција : Horizontal Length (Во.) : 11.781 Ширина (Во.) : 6 Function : Започнува Или Прекинува да се Вчита Кога Моќта Е Applied Application : Load Велосипедизам Или Indexing Includes : Спојки, Кочница Влез И Излез Шахти И Нога Монтажа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди