.

.

Флексибилни Шахти за Повеќето Цевка Чистење на Машини 25ft Долго

Флексибилни Шахти за Повеќето Цевка Чистење на Машини 25ft Долго

DEN 2241.60

Количина на стоки
Достапно

Вратило Должина (Ft.) - 60. Вратило Кол.(Во.) 9/16".За Цевка I. Г. Во (.) 5/8" - 1".Флексибилни Шахти може да се користи со други производители цевка чистење на машини.Флексибилни шахти доаѓаат во различни стилови и големини за буквално секоја цевка чистење апликација.Големина : 9/16" x 25 Ft.

Карактеристики на понудата

Слични понуди