.

.

Hearoo Фото Албум за 3 Инчен Филм - 96 Џебови Албум за Fujifilm Instax Мини 7s 8 8+ 9 11 25 26 50-тите и 70 90 Филм, Мини Линк Печатач, Мини LiPlay, Канон Ivy CLIQ, Polaroid, Кодак Инстант Печатење на Кам?

Hearoo Фото Албум за 3 Инчен Филм - 96 Џебови Албум за Fujifilm Instax Мини 7s 8 8+ 9 11 25 26 50-тите и 70 90 Филм, Мини Линк Печатач,

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

【АПЛИКАЦИЈА】- Компатибилен со филмови направени од страна на Fujifilm Instax Мини 7s 8 8+ 9 11 25 26 50-тите и 70 90 камера, Мини Линк Печатач / Мини Li Play Камера, Polaroid ПИК-300, HP Затегнувачки Печатач, Кодак Мини ШУТ / Мини 2 HD Принтер Canon IVY CLIQ+2 / IVY CLIQ2 / IVY CLIQ / IVY CLIQ+ Инстант Камера Печатач / Ivy Мини Фото Печатач. 【КАПАЦИТЕТ】- мини фото албум може да се одржи 96 џебови 3 инчен фотографии во вкупниот број, со 3 слики по страницата.Тоа може да се користи за свадби, ангажмани, graduations, книга за гости, бебе фотографии, сеќавања, имајте на ум-земање, скици, рецепти или други arty опсесии. 【ПОДАРОК ИЗБОР】- Тоа може да се даде и за вашите семејства и пријатели да се задржи моментален прекрасни спомени, погоден за подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Годишнина, Ден на Мајката, денот на Благодарноста и така натаму. 【СЕОПФАТНА ЗАШТИТА】- Тешко СТП капак и бела ПВЦ внатрешна слика џебови, може да се чува фотографии за долго време.Стабилна врска помеѓу капакот и внатрешните страници гарантира висок квалитет. 【ГОЛЕМИНА】- Димензија : 11.5*19*2cm, фото Големина : 3-Инчен / 8 * 6cm.Лесна и мека рака албум, се отвора како книга, убави за гледање, може да се стави дома како декорација.Боја : Мермер Розова.

Карактеристики на понудата

Слични понуди