.

.

FYY Паричникот Случај за iPhone X/10/Xs 5.8, [Потпирачот Функција] Луксузни СТП Кожа Флип Телефон Случај Заштитна Маска со [Карта Носителот][врвка за околу Рака] за iPhone X/10 2017/iPh

FYY Паричникот Случај за iPhone X/10/Xs 5.8, [Потпирачот Функција] Луксузни СТП Кожа Флип Телефон Случај Заштитна Маска со [Карта

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

RFID Техника : Радио Фрекфентна Идентификација технологија, преку радио сигнали да се идентификуваат специфичните цели и да ги прочитате и да ги копирате електронски податоци.Најмногу Кредитни Картички, Дебитни Картички, ID Картички се поставени во RFID чип, на RFID читач лесно може да се прочита на картички информации во рамките на 10 метри(околу 3m) без допирање нив.Овој предмет е дизајниран да ги заштити вашите картички информации од крадење со блокирање материјал на RFID оклопна технологија.Врвен квалитет на i Phone X/10/Xs флип телефон случај направени со Премиум СТП Кожа. 100% рачно изработени.Голем Капацитет.i Phone X/10/Xs кожен паричник случај со Карта сопствениците и Имајте предвид Носителот ви нуди да се стави дебитна картичка, кредитна картичка, лична карта, приходи или некои промени, додека во движење.Повеќе Функции.Потпирачот функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор.Лесен пристап до сите порти и контроли.Една година квалитетот поддршка.Ако имате било квалитетот проблем со нашиот случај, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници.Врвен квалитет.Направени со Премиум СТП Кожа.Сите Моќен дизајн.Примачот дизајн.Точни отвор за примачот.Удобен за да Одговорите на телефонот без да се отвори случајот.Рака на рака, го прави лесно да ги носите.Фото Слот за Картичка и слотови се дизајнирани за вас да се стави на вашата фотографија, дебитна картичка, кредитна картичка или лична карта, додека во движење.Мемо слот овозможува да се преземат некои белешки или долари, додека во движење.Потпирачот функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор.Совршен агол на гледање и агол може да биде произволно прилагодување стентови.Примачот дизајн.Точни отвор за примачот.Удобен за да Одговорите на телефонот без да се отвори случајот.Врвен квалитет.Направени со Премиум СТП Кожа.Сите Моќен дизајн.Примачот дизајн.Точни отвор за примачот.Удобен за да Одговорите на телефонот без да се отвори случајот.Рака на рака, го прави лесно да ги носите.

Карактеристики на понудата

Слични понуди