.

.

LIOOBO Расадник Таванот Мобилни Дрвени Планета Ѕвезда Виси Украси за Бебе Туш Расадник Соба Декорација (Планета и Златни Ѕвезди)

LIOOBO Расадник Таванот Мобилни Дрвени Планета Ѕвезда Виси Украси за Бебе Туш Расадник Соба Декорација (Планета и Златни Ѕвезди)

DEN 246.96

Количина на стоки
Достапно

Дрвени Виси Украси Планета Ѕвезда Pendant за Бебе Детска Соба бебе соба Декорација Реквизити.Донесе малку повеќе забава и liven до вашите деца' соба.Лесен за употреба за одлична DIY декорација ефект.Idal ѕид уметност и виси оркестарот за embellishing на детска спална соба, шатор, бебе креветчето и бебе бебе соба.Совршен партија декорација материјали за бебе туш партија или бебето, девојки и момчиња роденден.Description Are сте во потрага за некои креативни украси за облагородување деца " или бебето е спалната соба?Овој ѕид уметност виси оркестарот ќе биде голема помош за вас.Дизајниран со планетата форма со ѕвезда pendant, ова виси оркестарот едноставно ќе ги ажурира деца' соба со малку екстра забава и нов изглед.Совршена декорација за бебе соба и бебето креветчето да светне пријатна атмосфера.Карактеристики - Боја : Златна Ѕвезда.- Материјал : Дрво.- Големина : Прибл. 50 x 20 x 0.5 цм.- Прекрасна планета и ѕвезда дизајн, елегантна и убава.- Донесе малку повеќе забава и liven до вашите деца' собата.- Лесен за употреба за одлична DIY декорација ефект.- Idal ѕид уметност и виси оркестарот за embellishing на детска спална соба, шатор, бебе креветчето и бебе градинка.- Совршен партија декорација материјали за бебе туш партија или бебето, девојки и момчиња роденден.- Топло Совет : Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including1 x виси украси.

Карактеристики на понудата

Слични понуди