.

.

Nomolen Мажите 7 Инчи Тренингот Работи Шорцеви Брзо се Исуши Лесна Салата Спортски Шорцеви со Лагер Патент Џебови

Nomolen Мажите 7 Инчи Тренингот Работи Шорцеви Брзо се Исуши Лесна Салата Спортски Шорцеви со Лагер Патент Џебови

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

90% Полиестер, 10% Spandex.Drawstring затворање.Машина За Миење.Материјал : 90% полиестер, 10% spandex.Внатрешната мрежа кратко : 95% полиестер, 5% spandex.Брз-сува, лесни и дише.Атлетик работи шорцеви имаат 2 длабоко страна патент џебови и zip задниот џеб може да се задржи вашите пари、картичка、копче или други скапоцености безбедно за време на вашето вежбање.Вграден-во дише мрежа кратко се обезбеди поддршка, дише одговара.Работ покрие-крои дизајн обезбедува лична заштита, го намалува гребнатинки на вашите нозе.На избрана еластична и внатрешниот прилагодливи drawstring може совршено да се вклопат во вашиот половината.Спортски Шорцеви за мажи совршено се вклопуваат работи, теретана, фитнес, обука, кошарка, џогирање, вежби, возење велосипед, или други активности на отворено.

Карактеристики на понудата

Слични понуди