.

.

FYY Паричникот Случај за iPhone X/10/Xs 5.8, [Потпирачот Функција] Луксузни СТП Кожа Флип Телефон Случај Заштитна Маска со [Карта Носителот][врвка за околу Рака] за iPhone X/10 2017/iPh

FYY Паричникот Случај за iPhone X/10/Xs 5.8, [Потпирачот Функција] Луксузни СТП Кожа Флип Телефон Случај Заштитна Маска со [Карта

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

RFID Техника : Радио Фрекфентна Идентификација технологија, преку радио сигнали да се идентификуваат специфичните цели и да ги прочитате и да ги копирате електронски податоци.Најмногу Кредитни Картички, Дебитни Картички, ID Картички се поставени во RFID чип, на RFID читач лесно може да се прочита на картички информации во рамките на 10 метри(околу 3m) без допирање нив.Овој предмет е дизајниран да ги заштити вашите картички информации од крадење со блокирање материјал на RFID оклопна технологија.Врвен квалитет на i Phone X/Xs/10 флип телефон случај направени со Премиум СТП Кожа. 100% рачно изработени.Голем Капацитет.i Phone X/10/Xs кожен паричник случај со Карта сопствениците и Имајте предвид Носителот ви нуди да се стави дебитна картичка, кредитна картичка, лична карта, приходи или некои промени, додека во движење.Повеќе Функции.Потпирачот функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор.Лесен пристап до сите порти и контроли.Една година квалитетот поддршка.Ако имате било квалитетот проблем со нашиот случај, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници.

Карактеристики на понудата

Слични понуди