.

.

Молња Кабел MFi Заверена - iPhone Држачи за Кабел 3Pack 3Ft Novtech Молња да USB Полнење Кабел Кабелот за iPhone 12 11 Про XR Xs Max X SE 8 8Plus 7 7Plus 6S Плус 6 5S 5C 5 iPad и iPod AirPods

Молња Кабел MFi Заверена - iPhone Држачи за Кабел 3Pack 3Ft Novtech Молња да USB Полнење Кабел Кабелот за iPhone 12 11 Про XR Xs

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

⚡【MFi Заверена Молња Кабел】Секој Novtech i Phone молња кабелот пренесува официјално сертифициран - изградена во оригинал MFi смарт чип и повеќе безбедноста proctections, нема порака за предупредување порака се појавува или се чувствуваат загрева до, да работат безбедно и брзо полнење на вашиот IOS уреди. ⚡【Побрзо Полнење & Sync】20% Побрзо од другите i Phone, за полнење кабли - По долгорочни тестирање за IOS молња кабел, ние избрани четири-core повисок квалитет на бакарни жици да се направи, што го прави полнење побрз и постабилен.Можете да уживате брзо полнење и со голема брзина на податоци со префрлување. ⚡【Трајни i Phone Кабел】12 X потрајни и посилна од оригиналниот i Phone, за полнење кабли - Нашите i Phone USB кабел се направени за воени одделение материјал и простор алуминиум, го издржат најмалку 20.000 евра приклучување и unplugging животниот век и 10.000 свиткување циклуси.Флексибилни и метежот-слободни, да ги исполнуваат сите видови на дневни врска потреби и долгорочна употреба. ⚡【100% Совршен Компатибилност】Нашите i Phone USB молња кабли работи беспрекорно со секој нов i Phone, i Pad, вклучувајќи i Phone 12 11 Max Pro SE X XS XR 8 8 Plus 7 7 Plus 6 S Плус 6 5 S 5 C 5, i Pad воздух mini pro, i Pod, Airpods и повеќе.Компактен молња конектор главата дизајн се осигура дека i Phone држачи за кабел погодни повеќето телефон случаи и додатоци. ⚡【Живот Сервис и Вредност 3 Pk 3 Ft i Phone Кабли】Нашите 3ft молња кабелот е доволно долго да се користи без оглед дали се во канцеларија, во автомобил или дома, можете да уживате за безбедност на брзо полнење во секое време & насекаде.Сите Novtech i Phone, i Pad молња кабел обезбеди живот 24*7 професионални услуги на клиентите поддршка. 3 Pack 3 Нога i Phone Молња Кабел.Векот На Траење 24*7 Стручна Поддршка На Корисниците.i Phone 12, 12 Мини, 12 Про, 12 Про Max.i Phone 11,11 Про, XS Max, XS, XR, X, 8, 8 Плус.i Phone 7 Плус, 7, SE 2020, 6, 6s, 6s Плус, 6 Плус, 5 C, 5 S, 5. i Pad Воздух / Air 2/ i Pad мини / мини 2 / мини 3 , Air Pods.i Pod nano (7 генерација), i Pod touch (5 генерација).

Карактеристики на понудата

Слични понуди