.

.

Прескокнете Хоп Столче Подигнат Magentic Клипови, Јаглен

Прескокнете Хоп Столче Подигнат Magentic Клипови, Јаглен

DEN 188.40

Количина на стоки
Достапно

Вчитување на бебе во автомобил седиштето само што влегов полесно!Нашите магнетни куки се одржи на вашето дете столче подигнат ремени во место (и надвор од вашиот начин!) за полесно криволичене.Pin-бесплатно, прилагодливи дизајн работи со повеќето автомобил седишта па ти си подготвена да се тркалаат!.Столче клипови работа со повеќето автомобил места и се протега до 4.5 во/11.4 cm.Вклучува 2 подигнат магнети.Големина (инчи) : 3 L x 0.65 D x 3.38 H. Вчитување на бебе во автомобил седиштето само што влегов полесно Нашите магнетни куки се одржи на вашето дете столче подигнат ремени во место (и надвор од вашиот начин ) за полесно криволичене.Pin-бесплатно, прилагодливи дизајн работи со повеќето автомобил седишта па ти си подготвена да се тркалаат.Нашите магнетни куки се одржи на вашето дете столче подигнат ремени во место (и надвор од вашиот начин!) за полесно криволичене.Pin-бесплатно, прилагодливи дизајн работи со повеќето автомобил седишта па ти си подготвена да се тркалаат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди