.

.

Пренослив Компјутер за Приватност Екран Филтер за 27 инчен iMac 5K &екран осетлив на допир - Лесно On/Off–Анти-Отсјај, Анти-Нула, УВ-Блокирање – Компјутерска Безбедност Ек

Пренослив Компјутер за Приватност Екран Филтер за 27 инчен iMac 5K &екран осетлив на допир - Лесно On/Off–Анти-Отсјај, Анти-Нула,

DEN 2639.76

Количина на стоки
Достапно

IMAC 27 ИНЧЕН за ПРИВАТНОСТ ЕКРАН-со цел да се вклопи 27" Imac Следи приказ за оние надвор од 60° агол на гледање е блокиран за да се обезбеди приватност и сигурност. 18% ПОСВЕТЛА ОД КОНКУРЕНТНИ РЕШЕНИЈА - Нашата приватност филтри се посветла и појасна од други решенија и затоа е идеално одговара за денес е висока резолуција лап-топ компјутери и монитори.ПРИВАТНОСТ ЕКРАН – Gecko Care Компјутер за приватност екран филтер е совршен за јавни и голем сообраќај области.Таа користи револуционерна микро-louver технологија.Анти-отсјај и Анти Нула.

Карактеристики на понудата

Слични понуди