.

.

Св. Barth ' s Делфини w/Злато Rim Shot Чаша

Св. Barth ' s Делфини w/Злато Rim Shot Чаша

DEN 226.80

Количина на стоки
Достапно

Shot чаша w/злато rim.Мерки за 2.5" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Св. Barth ' s.Многу ретки и тешко да се најде објектот.Високо колекционерски Авторски проект од страна agiftcorp.Тука е многу ретки и тешко да се најде сувенири колекционерски shot чаша од Св. Barth ' s.Тоа е повисок стил shot чаша за мерење на 2.5" високи и 1.8" во дијаметар.

Карактеристики на понудата

Слични понуди