.

.

Manaal Претпријатија Пони & Возрасни Класичен Квалитет Премиум Кожа Удобност Западен Барел Трки Приколка Equestrian Коњ, Седло, Големина 10 до 18 инчи Седиштето на Располага?

Manaal Претпријатија Пони & Возрасни Класичен Квалитет Премиум Кожа Удобност Западен Барел Трки Приколка Equestrian Коњ, Седло, Големина

DEN 401.28

Количина на стоки
Достапно

????10" до 18" инчи Седиште Сите ГОЛЕМИНА се достапни.✓. ????Ние исто така, обезбеди наплаќа ЛОГОТО Втиснување и сопствени направени седло Објект, како и.Капка порака за таквите барања.✓. ????КОЖА : Премиум Квалитет Skirting Кожа.Кожа Информации : Оригинален висококвалитетна Кожа третирани со италијански Пигменти и Бои.Зеленчук Пржен Кожа во италијански Бела Боја.Дебелината на кожа е од 4-5 ММ.✓. ????Мека Руно Долната Страна, Целосно Рака Врежан.Saddles била третирана со Висок Квалитет, Богата Пигменти по седло е направен.Тоа се третира со АЗО Бои, Анти Габа Гелови и Влага Repellants Креми за да се спречи седло од Влага Поврзани Прашања.✓. ????Убава Кошница Ткаат Кожа Дизајн на Pommel, Cantle, Здолниште, Крилата, и Stirrups.✓.ОВАА СЕДЛО Е НАПРАВЕН од СТРАНА на Manaal Претпријатија.Целосно 100% Вистински Седло само Од Manaal Претпријатија Продавница Број 1 Продавница за .Бидете сигурни да проверите кои други saddles од Manaal Претпријатија, како и. ***Дебелина, Cinch, Назад Cinch, Седло Подлога, и Коњ Малку НЕ се ВКЛУЧЕНИ*** Овој седло карактеристики убава премиум кожа со класичен страна врежан папрат лист и кошница ткаат инструментално.Тоа, исто така, има бројни врски со сребро Conchos за лесен додаток на прилогот, и поместена ергономски stirrups за оптимални rider удобност.Оваа седло, исто така, има нашиот нов high-tech близок контакт здолниште за зајакнување на коњ и јавач комуникација.На велур седишта е добро поместена и карактеристики на декоративни ватенка stitched модел, додека на долната страна има добро поместена руно долната страна на коњ удобност.100% Премија Кожа За На Рака Врежан Папрат & Кошница Инструментално Ватенка Stitched Поместена Велур Седишта Поместена Ергономски Stirrups Бројни Врски За Додаток На Прилогот Сјајна Сребрена Сонцето Conchos Добро Поместена Руно Долната Страна Добро Балансирана Дрво & Fiberglass Дрво Седло.Спецификации : Боја : Како На Сликата Мерења : Големина : 10-12. Gullet : 5 FQHB.Здолниште : 22-25. Рог : 2.5. Отече : 10. Cantle : 3.5.Stirrups : 26-35. Тежина : од 18 до 22 lbs Мерења : .Големина : 14-18 .Gullet : 7 FQHB.Здолниште : 25-28. Рог : 3.5. Отече : 12. Cantle : 4. Stirrups : 30-40. Тежина : 22-26 lbs.Ви Благодариме И Имаат Убав Ден.????.

Карактеристики на понудата

Слични понуди