.

.

YOUGYM Прилагодливи Тежина Клупи за Полно Тело, Преносни Сила за Обука Клупата Дом Салата Фитнес Тренингот Опрема

YOUGYM Прилагодливи Тежина Клупи за Полно Тело, Преносни Сила за Обука Клупата Дом Салата Фитнес Тренингот Опрема

DEN 2543.76

Количина на стоки
Достапно

Мулти-функционални Рамен Тежина Клупа – Лесно да се постигне повеќе фитнес функции со една машина, како што се хипер продолжување на клупата, пад клупата, supine одбор, назад продолжување на клупата, проповедник навивам клупата, Наменети за целото тело обука дома, оваа вежба клупата би можеле да се користат за да наведете повеќе мускулни групи. 6-Ниво Прилагодливи Назад и Мулти-фаза Прилагодливи Кука Нога и Лактите Guard - Слободно прилагодливи салата клупата која одговара вежба дома, само наместите различни Вежба агол и интензитет.Здрав Премиум Челик и Мека Дише кожа - Направен од Тешки-должност висока густина челична конструкција и удобно дебели перница, широк подлога е поудобно.Фитнес Олимписки Тренингот Губење на Клупата и Повеќенаменски Кревање - Pro Multi-Позиција губење на клупата дизајн, се Приклонуваат, пад, и рамни позиции.Лесен за инсталација и Употреба - Производ Нето тежина : е 36,5 lbs, Максимална корисникот тегови - 250 lb, Внимание : Тегови, не се вклучени во пакет.Ова Фитнес Клупата Погоден за Жените подобро.Направени на комерцијални дебелина челик, минатото илјадници тежина тест за да се обезбеди безбедност за тренингот во секое време, Совршена големина за повеќето луѓе, и 100% сигурни податоци.Не го излажав клупата.Што може да изврши голем број на горниот и долниот дел од телото вежби а инкорпорирање на гира користите за да хит на цели и да се изгради/одржување на мускулите.Како Клупата Притиснете, Една рака Гира Виткање, со Седиште Воена Рамо Притиска, Гира Лифт, Седат прозорци, Гира Лета, Сосови, Пад push-up прозорци и многу други телесна тежина тренингот.Ергономски седиште перница може да ви донесе релаксирачки искуство кога се вежба.Максимална имајќи тежина 330 кг.Дизајниран со 6 назад позиции за да ги задоволи вашите потреби кога правите вежби, Тоа е многу лесно да се прилагоди на агол.Оваа алатка губење на клупата е лесно собранието, огради за да се зачуваат.може да се стави тоа во аголот или под креветот кога не го користите.

Карактеристики на понудата

Слични понуди