.

.

TECHTONGDA Екранот Фрижидери Торта Приказ Десен Агол Ладење се Прикаже Случај Комерцијални Пекарница Кабинет со LED Светло Кат Стои 220V Задна Врата

TECHTONGDA Екранот Фрижидери Торта Приказ Десен Агол Ладење се Прикаже Случај Комерцијални Пекарница Кабинет со LED Светло Кат Стои

DEN 6959.76

Количина на стоки
Достапно

LED СВЕТЛО Око фаќање на внатрешна LED осветлување ќе ја нагласи вашата најпопуларните производи и да подготви клиентот внимание на ладилникот со својот прекрасен третира.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија - Дизајниран за Подот Стои употреба, refrigertated се прикаже случај е простор-ефикасно решение за пекари, кафулиња продавници за кафе, и погодност продавници.Целокупната димензии : 47*25.6*42.5 Инч (120*65*108cm).ДИГИТАЛНИ КОНТРОЛИ - Автоматски се одмрзне функција и дигитална контрола на температурата и екранот се обезбеди доследна температура, температурата на опсег 39.2℉-50℉(4℃-10℃).ТЕШКО СТАКЛО - стакло е калено стакло кои се цврсти, трајни и ќе се обезбеди чиста и репродуктивните-слободен средина.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - Трајни калено стакло со Задни лизгачки врати и црна надворешноста се направи оваа атрактивна пекарница приказ на случај што ќе го подобрат вашето целокупно décor.Напон : 220 V/50 Hz.Моќност : 315 W.Течност за ладење : R134 A.Температурата : 39.2℉-50℉(4℃-10℃).Напон : 220 V/50 Hz Power : 315 WRefrigerating Течност : R134 AAmbient Температура : 39.2℉-50℉(4℃-10℃).

Карактеристики на понудата

Слични понуди