.

.

РАСТАТ ДИВИ Менување на Подлога Покрие Момчиња или Девојчиња 3 Pack | Soft & Еластичен Менување Пелена Подлога Опфаќа | Менување на Подлога Листови и Бебе Менување на Мас

РАСТАТ ДИВИ Менување на Подлога Покрие Момчиња или Девојчиња 3 Pack | Soft & Еластичен Менување Пелена Подлога Опфаќа | Менување

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Soft & Еластичен Џерси Поврзана Памук Смеса.МЕНУВАЊЕ НА ПОДЛОГА ПОКРИЕ - SOFT & ЕЛАСТИЧЕН!Направени од премиум микрофибер дека е мек и еластичен, овие менување пелена подлога опфаќа се лесни, дише и безбедно за вашето момче или девојка.МЕНУВАЊЕ НА ПОДЛОГА ЛИСТОВИ КОИ ОДГОВАРААТ!Овие опфаќа ќе одговара правоаголна менување на подлога која е 32"x16" или помала - со нашата без контура.Тие ќе се вклопат сит на било која подлога до 5" високо.Тие НЕМА да се вклопи во екстра голема промена влошки или било која форма, освен правоаголни.МЕНУВАЊЕ НА ПОДЛОГА ОПФАЌА - ГАРАНЦИЈА ЗА ПАРИТЕ НАЗАД!Ние сме убедени ќе ви се љубовта на овие менување на подлога опфаќа за девојки или момчиња.Ако не, ние ќе рефундирање на вашите купување без прашања праша.КУПИ ЛОКАЛНИТЕ : Расте на Дивите е едно семејство во сопственост на бизнис во Портланд, Орегон кој е воден од страна на родителите - исто како и ти!Доставување на ВРЕДНОСТА на родителите е во сржта на сè што правиме.ГРАДИНКА од СУШТИНСКО значење : Овие симпатична менување на подлога опфаќа се мора да се има ставка за вашето бебе девојка или бебе момче расадник.Плус се најде на појавување на креветчето листови од Растат Диви!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди