.

.

Мажите е Вистинска Кожа Лаптоп Кожа Briefcase Мажите Адвокат Канцеларија Чанти Кеси, бизнис патна торба компјутер

Мажите е Вистинска Кожа Лаптоп Кожа Briefcase Мажите Адвокат Канцеларија Чанти Кеси, бизнис патна торба компјутер

DEN 10092.96

Количина на стоки
Достапно

Класичен лаптоп briefcase големина : види погоре; тежина : околу. 1 кг.Оваа мажите briefcase водоотпорен, носат-отпорни, шок-отпорни, и отпорно на гребење предности.Парична казна внатрешната структура поделба за да се задоволат потребите на бизнис канцеларија!Повеќе прегради за лап-топ компјутери, мобилни телефони, паричници, списанија, магазини и други секојдневни предмети.Опремени со прилагодливи рамо, рака и рамо подлога за удобно носење, оваа мажите торба за лаптоп е наменета за мода свесен минималистички и идеален за бизнис патување.Дали сте бизнисмен или студент, маж или жена, совршен избор за подарок или за сопствена употреба. ==============☞Добредојдовте на мојата мала продавница☜============= Ако сте во потрага по едноставен и стилски торба за лаптоп, оваа торба за лаптоп ќе ве задоволи.Овој лаптоп чанта е едноставно во стил, мека на допир и издржливи.Оваа торба за лаптоп е водоотпорен, отпорно на гребење и shockproof, кои може подобро да ја заштитите вашиот лаптоп, лаптоп или други фајлови.Предмет Тип : Briefcases Main Материјал : Вистински Leather Genuine Кожа Тип : Крава Leather Closure Тип : Zipper Pattern Тип : Solid Gnder : Men Style : Casual Lining Материјал : Polyester Item Должина : 38 Cm Item Тежина : 0.86 Kg Item Ширина : 7 Cm Material Состав : Вистински Leather Item Висина : 29 Cm Exterior : Цврсти Bag Handle/Рака Тип : Мека Handle Size : 14 Inches Color : Black Size : 38 Cm*7 Cm*29 Cm Type 1 : машки Bag Type 2 : Кожна Торба Men Type 3 : Мажите е Вистинска Кожа Bags Type 4 : Вистинска Кожа Бизнис Торба За Man Type 5 : Лаптоп Кожна Торба За Men Type 6 : Работа Торба Men Type 7 : машки Торба A4 Type 8 : Кожна Торба Men Type 9 : Кожа Briefcase За Мажи ===============ви Благодарам многу!!!================= Ви благодарам многу за вашето внимание на нашите производи, ако имате било какви прашања можете да не контактирате во секое време, ние ќе одговориме на вашите прашања во навремено во рок од 24 часа.Среќен шопинг.

Карактеристики на понудата

Слични понуди