.

.

Cashmere Магла Со Дона Каран За Жените. Eau De Parfum Спреј 3.4-Унци

Cashmere Магла Со Дона Каран За Жените. Eau De Parfum Спреј 3.4-Унци

DEN 2208.00

Количина на стоки
Достапно

Cashmere Магла за Жените Eau De Parfum Спреј 3.3 Мл / 100 Ml од страна на Дона Каран.Пакување за овој производ може да се разликува од оној прикажан на сликата погоре.Овој објект не е за продажба, во Каталина Островот.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Дона Каран, во 1994 година, КАШМИР МАГЛА е женски мирис што поседува спој на свежи цвеќиња јасмин, сандаловина & ванила.Се препорачува за дневно се носат.При примена на било мирис имајте предвид дека постојат неколку фактори кои можат да влијаат на природен мирис на вашата кожа и, за возврат, начинот на мирис, мириса на вас.На пример, вашето расположение, на ниво на стрес, возраст, телесна хемија, исхрана, и актуелен лекови може да сите измени ароми кои ги носат.Слично на тоа, фактор како што се сува или мрсна кожа, па дури и може да влијае врз износот на време мирис ќе трае по се применува.База - килибар.

Карактеристики на понудата

Слични понуди