.

.

PSBM Бела Машина Водат Заврши, 1 Пакет, 30 Инчен x 5000 Метри, 80 Колосек, Пластични Држат Темна Боја Рашири Филм на Ролни за Пакување Пакување Палети

PSBM Бела Машина Водат Заврши, 1 Пакет, 30 Инчен x 5000 Метри, 80 Колосек, Пластични Држат Темна Боја Рашири Филм на Ролни за Пакување

DEN 1684.80

Количина на стоки
Достапно

ОБВИВА ТОВАРИ ПОБРЗО - Ова се водат заврши е наменета за палети заврши машини и водат заврши конвертори, што завиткување на големи предмети и палети побрзо.ТЕШКАТА ДОЛЖНОСТ - рашири филм заврши е направен од 80 мерач дебелина материјал кој е екстремно издржливи.АВТО–МОНОТЕИЗАМ - филмот заврши држи до себе се понуди подобро се држат, осигурај се да трае низ сите ваши пакување, се движат, транспорт и чување.ЗАДРЖУВА ПРЕДМЕТИ - Се држат пластични завиткајте го штити вашиот имот од прашина или дамки, штитови површини на мебел од гребнатини, scuffs и да ги оштети плочките без да остават зад остатоци.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ USE - делот заврши е совршен за безбедно обезбедување на сите видови на предмети, како што се мебел, големи пратки или заштита склад акции.Се водат Заврши : Рашири заврши е идеален производ за да користите кога се занимаваат и се движат.Не само што може да се користи за заштита на предмети од помала штета кога се движи, тоа исто така може да се користи и за обезбедување на големи пратки и заштита склад акции.Авто-монотеизам, висока јачина заврши безбедно држи до себе без дополнителна потреба за касета или топлина запечатување.Отпорни на punctures и солзите, се водат заврши ќе ви ги предмети, живи и здрави, додека тие се неотпакувани.Во тоа време, заврши лесно може да се отстрани со никаква остатоци или оштетување остави зад себе.Боја Машина Заврши : Боја машина заврши е идеален за палети заврши машини и водат заврши конвертори.Нашите боја заврши може да биде корисно како тоа може да помогне да се обезбеди лесна идентификација, производ кодирање и датира и целокупната повеќе атрактивен изглед.Оваа заврши доаѓа со сите квалитети на екипа рака заврши и ќе обезбеди отпор против солзи и punctures и ги штити од мали штети и елементи како што се прав и на влага.Објектот Спецификации : ● Бои Помогне да се направи разлика и да се Скрие. ● Себе-Почитување & Остатоци Слободни кога се Применува. ● Идеален за Палети Заврши Машини и Водат Заврши Конвертори. ● Заштитни мерки Пакети од Прашина, Нечистотија и Влага во Врска Причини. ● Една Страна се Држат Квалитет - Чувари Пратки од Заклучување Заедно за Време на транзитот.● Боја : Темно Бела.● Тивко Фрлија Филм.● 3" Јадрото Со Дијаметар.● Мерач Дебелина - 80 Колосек.● Се водат 200% - за 300%.НАПОМЕНА : СИТЕ СЛИКИ ПРИКАЖАНИ СЕ ЗА ИЛУСТРАЦИЈА ЦЕЛ САМО.ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ ПОДОБРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ.

Карактеристики на понудата

Слични понуди