.

.

Женски Спортски Носат Фитнес Градници, Тренингот Џогирање Работи Јога Резервоарот Врвот долна облека Кошула

Женски Спортски Носат Фитнес Градници, Тренингот Џогирање Работи Јога Резервоарот Врвот долна облека Кошула

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Машина За Миење.Материјал : жените тренингот резервоарот врвот градници се направени од високо квалитетна најлон материјал, супер висока еластичност, удобно и дише да се носат.Карактеристики : Спортски носат џогирање градници за жените, црисс крстот блузи, за жени, жени долна облека спорт резервоарот блузи градници.Шпагети ремени, Назад Crisscross дизајн двојно рамо ремени дава одлична рамнотежа и поддршка, висока еластичност и дише ткаенина направи вашите гради и облини изгледа фантастично, поместена спортски градник може да се отстрани за брз и лесен прилагодување.Повеќе боја на&големина за опции : S / M / L/ XL/ XXL, Мали за ПРВЕНСТВО(32 A/32 B/32 D/34 A/34 B), Медиум за ПРВЕНСТВО(34 B/34 C/34 D/36 A), Големи за ПРВЕНСТВО(36 A/36 B/36 C/38 A/38 B), X-Large за ПРВЕНСТВО(38 B/38 C/38 D/40 A/40 B), 2 X-Голем за ПРВЕНСТВО(38 C/38 D/40 A/40 B).Прилики : Тоа е одлично за секојдневна тренингот за цела сезона, Одлична за фитнес, фитнес тренингот и вежбање се носат, јога, дневна, трчање, фитнес, бокс и др, како и идеален подарок избор за вашата сестра, девојка, сопруга и женски пријатели.Пакет се Вклучени : 1 * Жените спортски градници.Машина перат, НЕ Кајгана.Големина: S Советува Тежина(kg/ lb) : 42.5-52.5 / 93.5-115.5 М Советува Тежина(kg/ lb) : 52.5-60 / 115.5-132 L се Препорачува Тежина(kg/ lb) : 59-65 / 129.8-143 XL Советува Тежина(kg/ lb) : 65-72.5 / 143-159.5 XXL Советува Тежина(kg/ lb) : 70-77.5 / 154-170.5 Повод : Секојдневниот/ Партии/ Крајбрежје/ Отворено/ Спорт/ Home носат/ Јога Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење. 2. Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да нарачате. 3. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив поради светлина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди