.

.

Деца Деца Бебе Девојка Момче Вратоврска Боја на Летна Облека, Облека за Кратко Sleeve Кошула Врвот Шорцеви 2 парчиња Пижами Сет

Деца Деца Бебе Девојка Момче Вратоврска Боја на Летна Облека, Облека за Кратко Sleeve Кошула Врвот Шорцеви 2 парчиња Пижами Сет

DEN 191.52

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Памук мешавина,кожата-пријателски,дише и удобни за бебето да се носи во лето.Повик Тај-Боја Краток Групи : Тај-Боја за печатење,краток ракав, т-маица,еластичен појас кратки панталони bottoms,2 парчиња лето во собата.Повод : Симпатична вратоврска боја шорцеви поставите облека одговара за повик за секојдневно носење,loungewear,тај-боја пижами,playwear,homewear,бебе фотографија,роденден,семејството се облекуваат,лето се носат.Големина : Симпатична вратоврска боја облека поставување одговара за бебе 6-12 месеци,деца 1-2 T, 2-3 T, 3-4 T 4-5 X мали деца;Унисекс девојки и момчиња.Она што ќе добиете : 1x Врвот и на 1x Панталони.Големина на Табелата : (cm/инчен) Големина-Топ Должина-Биста-Панталони Должина-Половинатасе Препорачува Возраст 8032/12.6050/19.6923/9.0640/15.756-12 Месеци 9034/13.3952/20.4725/9.8442/16.541-2 Години 100-36/14.1754/21.2627/10.63-44/17.322-3 Години 110-38/14.9656/22.0529/11.42-46/18.113-4 Години 120-40/15.7558/22.8331/12.20-48/18.904-5 Години Забелешка : ве Молиме проверете специфична големина опис при купување.(1 инч = 2.54 см) ве Молиме да не дозволите 2-3% инчен отстапувања за прирачник за мерење.Ако бебето е чаби, ние препорачуваме да нарачате големина нагоре.Зошто да го одберете нас? 1-Добар квалитет на производот и услугите квалитет се вашата гаранција на задоволството. 2 - Брза Испорака Услуга : се остварува со : 2 Дена за Испорака да Пристигне Стандард за Испорака : 4-7 Биз Дена за да Стигне до 3-Ефикасна по-продажбата на услугата : Доколку не сте задоволни со големината на производ, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го замени соодветна големина за вас за слободни.Ако не ви се допаѓа нашиот производ стил, ние може да го замени други стилови во нашата продавница.

Карактеристики на понудата

Слични понуди