.

.

Reebok Жените Цик Kinetica Reecycle Работи за Чевли

Reebok Жените Цик Kinetica Reecycle Работи за Чевли

DEN 1679.76

Количина на стоки
Достапно

Гумен ѓон.Футуристички работи дизајн инспирира овие Цик Kinetica чевли.Идејата за визуелизација на енергија создава експлозија на бои за да им даде на овие чевли е револуционерна изглед.Тие се чувствуваат еластичен и одговорно да ги натера ќе напред.Лесна мрежа горниот дел за удобност и минимално триење.Floatride Гориво е светлина и одговорно, доставување на енергија амортизирање искуство.Зиг Енергија Школка го опкружува пена midsole да канал и да се врати на кинетичката енергија на вашиот чекор, и има храбар естетски.Иновативни Цик Енергија Бендови outsole се протега и прилепува назад за да им помогне на враќање на енергија со секој чекор.Reebok е американски-инспириран глобален бренд со длабоко фитнес наследство и јасна мисија : да биде најдобар фитнес бренд во светот.Не е лесна еден.Но, ако еден е бренд што се може да направи тоа да се случи, тоа е Reebok, брендот кој е суштински дел од фитнес движење, што засекогаш ја смени начинот на кој ние гледаме на spandex и headbands.Секако, ова не е на 1980-тите години повеќе – светот се пресели на.Но така има Reebok и тоа продолжува да биде смел.Осмели се знае големината не доаѓаат од sameness.Изминатите години се карактеризира со трансформација од традиционалните спортови за фитнес.Трите страни на Reebok делта, симбол на промени и трансформација, претставува физичка, ментална и социјална промени кои се случуваат кога поединци прифатат предизвикот на bettering себе во салата, во нивните животи и во светот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди