.

.

ZoLi Нерѓосувачки Челик Флип-Отворање на Шише за Вода | 10oz Изолирани Деца Шише за Вода

ZoLi Нерѓосувачки Челик Флип-Отворање на Шише за Вода | 10oz Изолирани Деца Шише за Вода

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

ФЛИП ОТВОРЕН КАПАК ШТИТИ слама и го спречува протекување.ИЗОЛИРАНИ од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК го задржува течности топло или ладно целиот ден долго.BPA, PHTHALATE, & ДОВЕДЕ БЕСПЛАТНИ материјали.ПОМАЛ КАПАЦИТЕТ за littles да sip лесно!.Чувајте ги вашите малку хидриран во стил со POW КВИЧАТ!Оваа помал капацитет шише за вода го прави е совршен за малку раце да го држи, додека, пак, флип-отворете врвот го задржува слама чисти песокот за време на авантурите.Двојно ѕидови изолација чува топли пијалаци или за ладно часа и е природно BPA, phthalate, и да доведе слободно - совршена за будење мама.

Карактеристики на понудата

Слични понуди