.

.

Тоа е Сите Gouda Добро Сирење Смешно Хумор Компактен Џеб Чанта Рака Козметички Огледало Шминка

Тоа е Сите Gouda Добро Сирење Смешно Хумор Компактен Џеб Чанта Рака Козметички Огледало Шминка

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

ЗАБАВА & ФУНКЦИОНАЛНА : секогаш Ќе се знае кој на fairest на сите нив е и со овој удобен огледало-back копчето.Големина само во право за џебови, purses, и салата кеси нашата страна огледало е лесен додаток за патување, датум ноќи, и во секое време треба да има вашиот нос.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Оваа премија огледало е направена карактеристики на смола-на врвот дизајн прикажани.Мерки 3" во дијаметар.Се продаваат поединечно.ЗАБАВА ЗА ДЕЦА, ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Погоден за различни намени, ова огледало е совршен како партија корист, goodie торба додатен, порибување stuffer, деверуша подарок, спа-дневно лекување, или во секое време подарок.Енергична, долго-траен УВ и водоотпорен мастило значи дека нема да овенат или smearing.LCT Креативни.Лиценца b Creative.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Проверка и/или да го поправи вашиот изглед on-the-go со оваа рака огледало од Графика и многу Повеќе!Секој од нашите огледало, поддржан копчиња е достапен во две погодно големини, па без разлика дали сте во потрага да се направи смел или само додадете прскање на личноста, имаме што се опфатени.Овој производ карактеристики на печатени графички на вашиот избор, со заштитна јасно слој, и огледало поддршка.Корисен додаток за секоја пригода!За Дизајнот : LCT Креативни.Лиценца b Creative.

Карактеристики на понудата

Слични понуди