.

.

Пелена Кеси Ранци Mummy Ранец со Лесна Јагода Патување Лаптоп Daypack

Пелена Кеси Ранци Mummy Ранец со Лесна Јагода Патување Лаптоп Daypack

DEN 1919.76

Количина на стоки
Достапно

Издржливи - Висок Квалитет Водоотпорен Оксфорд ткаенина Материјал,три страни печатење.Стилски Дизајн - 11 инчен (L) x 7 инчен (W) x15.7 инчен (H);главен капацитет на кеса, 2 странични џебови, 1 пред zip џеб, во внатрешноста 8 мали складирање оддел, мулти-џеб дизајн, од страна на патент, лесно да се земе.Мала Тежина и Пространа - платно беше во мала тежина.И на ранец не мора премногу непотребни прегради, но само неопходните џебови.Се обиде најдобро да се направи торба едноставна, но корисно.Флексибилни Ремени - ранец е поместена прилагодливи ремени кои го прават тоа се удобни за носење, и перница со висока пропустливост материјал.Повод - Совршени за на отворено,ден патувања, одмор, патување, ден скокање, образование, логорување и шопинг.Овој ранец е лесен носат-отпорни, најлон ткаенина и платно мека задниот панел, висок квалитет на метал мазна патент;Повеќе џебови дизајн направи вашите продукти се постават во торба систематски.Што може да се користи во секоја прилика и издржливи доволно да се одржи голем број на книги, која е погодна за тинејџер, исто така, може да се користи како обичните кеси за дами.Можете да ја однесе на училиште, колеџ, шопинг, велосипедизам, патување, запознавање, итн.

Карактеристики на понудата

Слични понуди